MESAN GROUP
Bize Ulaşın:+90 212 674 18 31

Kurumsal

MESAN LTD. ŞTİ.

1996 yılında metal sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız uzun yıllardır ilkeli ve güvenilir çizgisini sürdürerek bugünlere gelmiş, sizlerle birlikte sağlam ve ahlaklı ticaret çizgisini devam ettirmektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın, ana faaliyet konusu madencilik ve metaldir. Yıllardır metal sektöründe yurtiçi ve yurt dışı pek çok firma ile sürdürmekte olduğumuz işbirliğinin yanı sıra, son yıllarda inşaat sektörünü de portföyüne eklemiş, adından söz ettirecek bir çok projeye katılım sağlayarak, sektörde öncü kuruluşlardan biri olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerleme çabası içerisindedir.

Yurtiçinde önemli firma portföyümüz ile ticari faaliyetlerde bulunan firmamız, yurtdışında da birçok ülkeyle ticari faaliyetlerini sürdürerek bu alandaki ilkeli ve dürüst çizgisi ile ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmektedir.

MESAN LTD. ŞTİ.’nin ulaştığı başarının arkasında güven ve dürüstlük ilkelerine bağlılık, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel yönetim anlayışına sadık kalması ve kazanırken kazandıran anlayışı iş dünyasında kendisine ilke edinmesi vardır.

Bu anlayışla yoluna devam eden MESAN LTD. ŞTİ. bu yolda beraber yürüdüğü ve bugünlere gelmesinde emeği olan tüm dostlarına şükranlarını sunar.

Vizyonumuz

MESAN LTD. ŞTİ. olarak vizyonumuz ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösterdiği

her alanlarında ve sunduğu hizmetlerde kalite ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan

bir marka oluşturmaktır.

Değerlerimiz

MESAN LTD. ŞTİ. olarak değerlerimiz;

  • Karşılıklı güven
  • Dürüstlük
  • Müşteri memnuniyeti
  • Kalite